پکیج کامل تامین امنیت اینستاگرام IGSST

مرکز تخصصی پشتیبانی امنیت اینستاگرام
تیم پشتیبانی امنیت اینستاگرام به اختصار با نام تجاری ®IGSST زیرمجموعه استارت آپ امنیت پرداز نوین ، در حوزه ارائه خدمات امنیت سایبر به کاربران شبکه اجتماعي اینستاگرام از سال 2014-1393 مشغول فعالیت میباشد و هم اکنون به صورت منسجم بر روی بستری هوشمند ، از امینت کاربران اینستاگرام مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنابر آخرین پروتکل های امنیت حوزه سایبر پشتیبانی خواهد کرد . رسالت امنیت پرداز نوین ، ایجاد تجربه ای امن و خوشایند ، همراه با آرامش خاطر در استفاده از شبکه های اجتماعی و تکنولوژی های روز جهانی برای هموطنان گرامی و گسترش فرهنگ امنیت در سطح کشور است. ®IGSST در تلاش است با تعهد به تسرّی انتفاع قانون مند از شبکه های اجتماعي ، امنیت داده های شخصی و اطلاعات کاربران گرامی را فراهم آورد و در بخش پیشگیری از وقوع چالش های امنیتی کاربران و مرتفع سازی این مشکلات خدمات خود را ارائه نماید.
اطلاعات بیشتر

پکیج کامل امنیت اینستاگرام

پکیج کامل امنیت اینستاگرام

''برای همیشه از شر چالش های امنیتی این شبکه پر مشغله خلاص شوید''

«این یک شعار تبلیغاتی نیست ، یک نیاز برای پیشرفت و یک الزام برای امروز است»

یکی از نیاز های حضور موثر و مستمر در اینستاگرام اطمینان خاطر از بابت عدم بروز مشکلات غیر منتظره ای است که ممکن است در زمان حضور کاربران گریبان گیر آنها شود ، آنجاست که ضرب المثل پیشگیری بهتر از درمان است بیش از پیش نمود پیدا میکند .

امروزه با وجود مشغله های فراوان حادث شدن مشکلات امنیتی کاربران در شبکه های اجتماعی مشکلات زیادی را  برای صاحبان صفحات اجتماعی به بار می آورد.

تمرکز بر روی  مدیریت صفحات و محتوی آنها مهم ترین عامل در پیشرفت صفحات اینستاگرامی است. پس توصیه ما برای پشتیبانی امنیت صفحات شما سپردن امنیت این صفحات به متخصصان این حوزه است.

مدیران صفحات اینستاگرامی نیاز دارند با تمرکز بر روی صفحه خود با طراحی راهبرد ها و استراتژی های مناسب به پیشرفت صفحات خود کمک کنند.

 در کنار این سیر رو به پیشرفت حرکت صفحات ، نیاز به پشتیبانی امنیت ضمن وجود یک دلگرمی باعث میشود تا تمرکز شما روی صفحات خود بیشتر شود.

کارشناسان و متخصصان تیم پشتیبانی امنیت اینستاگرام به اختصار با نام تجاری IGSST زیر مجموعه استارت آپ امنیت پرداز نوین آمادگی دارد تا با تامین و پشتیبانی امنیت صفحات اینستاگرامی شما برای همیشه شما را از دغدغه چالش ها امنیتی دور کند .

 مجموعهIGSST با سالها تجربه در حوزه امنیت سایبر ، پشتیبانی مطمئن و قابل اطمینان برای مردم عزیز کشورمان برای  تامین امنیت حضور شما در شبکه های اجتماعی است.

در این راستا IGSST پکیج کامل تامین امنیت اینستاگرام را به کاربران خود ارائه میدهد

 

 

تشریح پکیج کامل تامین امنیت اینستاگرام(دارای یکسال ضمانت بازگشت وجه)

به گفته بسیاری از افراد، امنیت در اینستاگرام صرفا استفاده از قابلیت های اولیه موجود در این نرم افزار می باشد و افراد با فعال نمودن تایید اعتبار دو مرحله ای یا به عبارت دیگر “Two Step Athuentication” و در کنار (استفاده از رمز عبور های سخت و دشوار، لینک کردن اکانت به شبکه های اجتماعی، تکمیل پروفایل کاربری اکانت، امنیت ایمیل) و دیگر از امکانات موجود در نرم افزار می باشد. البته لازم به ذکر است که 90% افرادی که به عنوان هکر در اینستاگرام فعالیت کرده و دارای یک صفحه  می باشند. با دریافت مبلغ بسیار زیادی اقدام به انجام این مراحل و یا نیمی از این امکانات خواهند کرد. اینستا سکیوریتی به عنوان یک مجموعه حرفه ای ، خود را موظف میداند تا تمامی مراحل مذکور را در جهت افزایش سطح امنیت اکانت یا صفحه، برای کاربران شفاف سازی نماید.

 

 

با استفاده از قابلیت های موجود در نرم افزار اینستاگرام چقدر ایمن میشویم؟

از دیدگاه تخصصی ، انجام تمامی مراحل و استفاده از امکانات موجود در جهت تضمین امنیت در اینستاگرام. تنها 40 درصد خیالتان را از بابت عدم هک شدن راحت میکند. و همچنان احتمال هک شدن و یا نفوذ به اکانت شما تا 60درصد وجود دارد. شاید برایتان سوال باشد که این 60% دقیقا چیست؟ و آیا اصلا به جزء استفاده از امکانات مذکور از روش های دیگر امکان هک کردن و یا نفوذ وجود دارد؟ جواب به این سوال “بله” است. با رشد روزمره فناوری، همانطور که سطح امنیتی در تمامی پلت فرم ها با ارائه نسخه های جدید برطرف شده و امنیت هر روزه افزایش پیدا خواهد کرد. هکر ها یا به عبارت دیگر رخنه گر ها دست به کار میشوند. و همانطور که شاهد افزایش علمی سطح امنیت می باشیم. نفوذ و هک پیشرفت بسیاری خواهد داشت. همانطور که مطلع هستید تمامی نرم افزار ها از جمله اینستاگرام. بروزرسانی بی پایانی دارند. و به هیچ وجه نمیتوانند یک نسخه انتشاری را آخرین نسخه و بدون هیچ تغییری اعلام نمایند. همانطور که ممکن است در بروزرسانی های نرم افزار اینستاگرام، اضافه نمودن امکانات، ویرایش امکانات و باگ های ظاهری بررسی شود. بسیاری از باگ های امنیتی در نرم افزار بررسی و در نهایت رفع خواهند شد.در نتیجه این چرخه بی پایان نخواهد بود. و ما به شما کمک خواهیم کرد. امنیت اینستاگرامتان را نسبت به افزایش علم نفوذ بروزرسانی نمایید.

 

 

میتوانم لیستی از کارهایی که انجام میشود داشته باشیم؟

خلاصه ای از مواردی که با تهیه پکیج امنیت اینستاگرام برای شما انجام میشود به شرح زیر است:

·       بررسی و تضمین امنیت نرم افزار اینستاگرام

·       بررسی و تضمین امنیت ایمیل آدرس صفحه

·       بررسی و امنیت شماره تلفن ارائه شده صفحه

·       بررسی و تضمین امنیت دستگاه/موبایل کاربر

·       بررسی امنیت اینترنت مانند مودم/روتر/اپراتور

·       مانیتور و رصد کامل فعالیت کاربر به صورت روزانه

·       پنل کاربری اختصاصی کاربران در وب سایت

·       اطلاع رسانی پیامکی/ایمیلی بروزرسانی های اینستاگرام

·       اطلاع رسانی پیامکی/ایمیلی از باگ های آنالیز شده

·       آموزش حرفه ای در جهت تضمین امنیت فردی

·       دریافت بک آپ هفتگی از اطلاعات صفحه کاربران

·       رصد کردن هفتگی صفحه کاربران و بررسی حفره های امنیتی

·       رصد کردن تمامی مدیران صفحه اینستاگرام

·       تضمین امنیت تمامی دستگاه های مدیران صفحه به صورت حرفه ای

 

 

 

امنیت پیج شما به چه دلیل حائز اهمیت خواهد بود؟

همانطور که مطلع هستید، امنیت و حفظ حریم خصوصی در شبکه های اجتماعی بسیار اهمیت دارد. یکی از این شبکه های اجتماعی محبوب، اینستاگرام می باشد و امن بودن صفحه یا پیج شما از اهمیت بالایی برخوردار است.  به هر میزانی که اطلاعات شخصی صفحه شما اهمیت داشته باشد، مستلزم مراقب بیشتری خواهد بود. پس در نتیجه می توانید با تضمین امنیت صفحه  اینستاگرامی خود، به افراد سودجو و هکر ها اجازه ورود به حریم خصوصی خودتان را ندهید.

 

 

امنیت اکانت اینستاگرام را چگونه تضمین خواهیم کرد؟

پس از سپردن صفحه خود به ما جهت تضمین امنیت و یا جلوگیری از هک اینستاگرام، کارشناسان حرفه ای ما در راستای امنیتی، روش هایی را برای بستن نقاط ضعف امنیتی پیج اینستاگرامی شما به کار می برند، که باعث افزایش سطح امنیتی تضمینی پیج شما خواهد شد.

 

تضمین امنیت برای کدام صفحات کاربرد خواهد داشت؟

همانطور که در نکات پیشین ذکر شده است، این حریم خصوصی همگانی می باشد و به سطح کاربری ربط پیدا نخواهد کرد. مابین پیج های شخصی و تجاری در اینستاگرام تفاوتی دیده نمی شود. قطعا تمام صفحات مجازی، دارای حریم خصوصی و اطلاعات شخصی می باشند، اما می توان به این نکته اشاره کرد که به علت اهمیت بیشتر صفحات تجاری مانند یکبرندمدیران مستلزم می باشند تا بیشتر به امنیت صفحه مذکور اهمیت دهند.

 

 

افرادی این کار را به صورت رایگان و یا با هزینه های بسیار محدود انجام می دهند. تفاوت این پکیج با آن ها چیست؟

این مسئله بسیار حائز اهمیت خواهد بود. افراد زیادی در اینستاگرام در این زمینه کار خواهند کرد و بدون داشتن دانش تخصصی در این علم در شبکه های اجتماعی فعالیت کرده و دارای مجوز و یا اعتبار رسمی نمی باشند و صرفا با یک صفحه و بیوگرافی معمول در اینستاگرام فعالیت کرده و حتی بعضی از آن به صورت کاملا رایگان فرایند افزایش امنیت اکانت شما را می پذیرند. جهت تضمین امنیت و یا جلوگیری از هرگونه نفوذ در اینستاگرام الزامی است تا رمز ورود پیج اینستاگرام خود را در اختیار شخص مقابل بگذارید، و طبق گزارش های دریافت شده توسط کاربران، اعلام شده است که این افراد پس از مدتی اقدام به تغییر تمامی اطلاعات صفحه کاربر خواهند کرد و پس از مراجعه مجدد فرد صاحب صفحه، شخص به اصطلاح “هکر” مشکل پیش آمده را قبول نمیکند . IGSST با داشتن چندین سال تجربه فعالیت حرفه ای در این حوزه به صورت تضمینی و با اطمینان کامل در خدمت شما کاربران عزیز و محترم خواهد بود.

 

آیا پس از ثبت سفارش و سپردن صفحه به  IGSST، دیگر هک نمی شوید؟

تمامی روش های ما در جهت جلوگیری از هک اینستاگرام کاملا تخصصی بوده و این تعهد از طرف سایت ما به تمامی کاربران و مشتریان عزیز داده می شود که هیچگونه مشکلات امنیتی پس از تضمین امنیت پیج شما توسط ما، برایتان پیش نخواهد آمد و این پکیج با ضمانت بازگشت وجه یکساله ارائه میشود. اما، بایستی قوانین ذکر شده از طرف ما برای تضمین امنیت صفحه اینستاگرامی را حتما رعایت کنید.

 

زمان انجام سفارش و تضمین امنیت پیج اینستاگرام شما؟

پس از ثبت سفارش، ظرف مدت حداقل 6 ساعت تا حداکثر 24 ساعت صفحه شما به صورت کامل امن خواهد شد.

 

هزینه پکیج کامل تامین امنیت اینستاگرام چقدر خواهد بود؟

هزینه پکیج یکساله تامین و پشتیبانی امنیت صفحه اینستاگرام شما با یکسال ضمانت بازگشت وجه 600,000 تومان خواهد بود

 

برای ثبت سفارش این سرویس میتوانید بر روی ثبت سفارش کلیک کنید

کارشناسان حداکثر تا 12 ساعت پس از ثبت سفارش برای انجام اقدامات لازم با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

پاسخگویی و انجام سفارشات در چه بازه زمانی انجام میپذیرد؟ کاربران گرامی میتوانند در 7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز سفارشات خود را ثبت نماند . با توجه به اینکه در برخی از سفارشات زمان برای کاربران بسیار حیاتی بوده و  هرچه سریعتر تمایل به انجام این سفارشات دارند ،میتوانند با ارسال پیام به پشتیبانی آنلاین درخواست خود را ثبت نموده تا در صورت امکان در اولویت بررسی قرار بگیرد. کارشناسان ما با توجه به شرایط کاری از 10 دقیقه الی 12 ساعت ، پس از تکمیل فرآیند خرید برای انجام سفارش و اقدامات لازم با شما ارتباط برقرار میکنند.در هر مرحله از انجام سفارش مشتریان گرامی میتوانند با برقراری ارتباط با پشتیبانی آنلاین IGSST ملاحظات خود را ثبت کرده و به کارشناسان ما منتقل نمایند تا سفارش در بهینه ترین حالت ممکن و در نهایت رضایت مشتریان گرامی به انجام برسد.