شرایط استفاده - قوانین وبسایت

کاربر گرامی لطفا قبل از خرید و استفاده از خدمات وبسایت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربران به وبسایت و عضویت با اطلاعات شخصی ،خرید ،دانلود، و هرگونه استفاده از خدمات ارائه شده در وبسایت به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین (شرایط استفاده) از وبسایت ،کالاها و خدمات امنیت پرداز نوین (فروشگاه اینستاگرامر) خواهد بود. کاربر با عضویت یا هرگونه ثبت سفارش و استفاده از خدمات ،قبول کلیه شرایط و قوانین وبسایت را اعلام نموده است. شرایط استفاده به منزله قرارداد رسمی کاربر و مجموعه امنیت پرداز نوین به جهت استفاده از خدمات و محصولات میباشد.بر اساس قوانین حاکم برقانون تجارت الکترونیک نیازی به اخذ امضاء فیزیکی از کاربر(مشتری) وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید.

بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی و قانون تجارت الکترونیک کاربر قرارداد فیمابین را به صورت الکترونیکی امضا نموده است در نتيجه آثار آن حاكم بر اراده طرفين مي باشد. کاربر مادامی که از هر یک از محصولات و خدمات امنیت پرداز نوین استفاده می نماید موظف به پذیرش و اجرای این توافقنامه و قرارداد می باشد.

قوانین و شرایط مندرج در سایت همواره جایگزین کلیه توافق های قبلی خواهد بود .

 

قوانین کلی در امنیت پرداز نوین  (فروشگاه اینستاگرامر)   :

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه امنیت پرداز نوین(فروشگاه اینستاگرامر)  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های امنیت پرداز نوین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

قوانین خاص امنیت پرداز نوین:

قوانینی که برای محصول یا خدمات خاصی وضع شده و قابل تسری به تمام خدمات امنیت پرداز نوین میباشند.

 

مشتریان (کاربران)در امنیت پرداز نوین  (فروشگاه اینستاگرامر):

به افرادی که در سایت یا سایت های زیر مجموعه با وارد کردن اطلاعات خود ثبت نام کرده یا فرم پرداخت خرید محصول یا خدمات را پر کرده و اقدام به ثبت سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت می نمایند کاربر یا مشتری گفته می شود. طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده شخصی است که به منظوری غیر از تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام نماید.

 

تماس با امنیت پرداز نوین

اطلاعات کاربر از قبیل آدرس ایمیل و نشانی و تلفن هایی که در پروفایل (فرم ثبت سفارش) ذخیره شده است به عنوان اطلاعات رسمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و تمامی مکاتبات و پاسخ های فروشگاه از طریق آن صورت خواهد گرفت.

درخواست خریدار با آدرس ایمیل یا شماره تلفن به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی امنیت پرداز نوین رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

توجه داشته باشید شماره های 09109475750 و 0212842... تنها شماره های متعلق به فروشگاه و معتبر بود ه که امنیت پرداز نوین از طریق آنها برای کاربران پیام ارسال می نماید. بنابر این ارسال هرگونه پیام تحت عناوین این وبسایت با هر شماره دیگری تخلف و سواستفاده از نام امنیت پرداز نوین میباشد.

 

حریم خصوصی

امنیت پرداز نوین با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و انجام سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های امنیت پرداز نوین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، سفارش بلافاصله در صف اجرا قرار میگیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و آدرس دقیق (نشانی صحیح اینترنتی) و شماره تلفن برای پیگیری اضطراری لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در صفحه پرداخت  ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های امنیت پرداز نوین از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس(نشانی های اینترنتی)، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، امنیت پرداز نوین جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

امنیت پرداز نوین  متعهد می شود ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای هیچ شخص، شرکت، سازمان و یا نهادی فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.

امنیت پرداز نوین به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد است که در حد توان از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد. لذا شرایط و تکنولوژی مورد نیاز برای امنیت هرچه بیشتر استفاده از وب سایت را فراهم می آورد. در همین راستا با ایجاد رویه ای نوین در ثبت سفارشات امکان درز اطلاعات کاربران را به نزدیک صفر رسانده است.

رویه ثبت سفارش محصولات و خدمات امنیت پرداز نوین به این شکل میباشد که مشتری هنگام خرید فقط در یک مرحله اطلاعات مورد نیاز سفارش را فقط در یک مرجع امن که آن هم فرم پرداخت درگاه پرداخت هست وارد میکند که تنها شامل اطلاعات لازم برای ثبت سفارش میباشد و هیچ اطلاعات شخصی دیگری را از مشتری دریافت نمیکند.وبنابراین امن  ترین پروتکل موجود در روند ثبت سفارش میباشد و کاربر در هیچ زمانی هیچ نگرانی از بابت درز اطلاعات ثبت شده از طرف امنیت پرداز نوین نخواهد داشت.

همچنین تمامی کاربران مسئول حفاظت از اطلاعات حساب و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام شود بر عهده شخص کاربر خواهد بود. اینستاگرامر محصولاتی که قابل استفاده برای افراد زیر 18 سال نیستند را به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

امنیت پرداز نوین برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

اطلاعات مندرج در پروفایل های شخصی که از سوی مشتری در این سایت به ثبت می‌رسد نزد وبسایت امانت حساب می‌شود و وبسایت تمامی قوانین مربوط به راز داری را برای آن مترتب می‌داند.

وبسایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد.

تمامی مطالب موجود در سایت در هریک از بخش ها و خدماتامنیت پرداز نویناز جمله تصاویر ، متون ، طرح ، آرم ، آیکون ، ویدئوهای تصویری ، فایل های قابل دانلود و کلیه داده های و اطلاعات قابل کپی و دانلود که توسطامنیت پرداز نوین تولید شده است به عنوان اموال امنیت پرداز نوین محسوب می شود و حق نشر و استفاده از تمامی مطالب در انحصارامنیت پرداز نوین می باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برایامنیت پرداز نوین محفوظ می‏‌دارد.

امنیت پرداز نوین هیچ سایت و آدرس اینترنتی غیر از  www.igsst.ir ،www.instagram-er.ir،.comاینستاگرامرwww.ندارد و ارتباط با کاربران تنها از طریق پست الکترونیک igsst.ir@gmail.com ، شماره پیامک های معتبر اعلام شده و یا نامه های رسمی و تایید شده از سمت فروشگاه آنلایناینستاگرامرانجام خواهد گرفت. تنها آدرس ، تلفن و پست الکترونیکی اعلام شده در بخش تماس با ما اطلاعات معتبر برای ارتباط با ما خواهد بود.

تمامی مراکزی که تحت عنوان نمایندگی  امنیت پرداز نوین(اینستاگرامر)فعالیت دارند باید با ارائه گواهی و سند نمایندگی معتبر امنیت پرداز نوین ،ارائه خدمت نمایند در غیر اینصورت معرفی و فروش هر گونه محصولی تحت عناوین مقتبس از نام های امنیت پراز نوین و اینستاگرامر یا  IGSST تخلف قانونی بوده و تحت پیگرد از سوی امنیت پرداز نوین قرار خواهد گرفت.

 

روند ثبت و ارسال(انجام سفارشات)درامنیت پرداز نوین (اینستاگرامر)

کلیه خدمات ارائه شده توسط امنیت پرداز نوینتحت عناوین توضیحات محصول ضمانت شده و خارج از موارد طرح شده ضمانتی از سوی فروشگاه وجود ندارد.

از ثبت سفارش تا ارسال یا انجام سفارش حداقل 0-12 ساعت زمان خواهد برد و در تمامی ایام اعم از تعطیل و غیر تعطیل بنابر تعهد مجموعه به جلب رضایت مشتریان، سفارشات انجام خواهد شد.

امکان عضویت ، خرید و ثبت سفارش 7 روز هفته و در طول 24 ساعت امکان پذیر خواهد بود.

کلیه سفارشات از طریق مراحل انتخاب کالا یا خدمات و انجام ثبت سفارش ، پرکردن فرم پرداخت با اطلاعات دقیق و صحیح مورد نیاز، پرداخت از طریق درگاه و دریافت کد رهگیری(شماره تراکنش بعد از مرحله پرداخت) وارد مراحل پردازش و ارسال سفارش(انجام سفارش) خواهد شد. پس از ورود سفارش به مرحله پردازش ،کاربران امکان لغو سفارش را نخواهد داشت.

حق لغو و استرداد وجه سفارش به دلایلی از جمله اتمام موجودی کالا یا خدمات برای امنیت پرداز نوین محفوظ می باشد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری(درصورت احراز شرایط بازگشت وجه)، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

امنیت پرداز نوین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای امنیت پرداز نوین محفوظ است.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج اطلاعات و قیمت کالاها یا خدمات موجود در سایت ، امنیت پرداز نوین مجاز به تغییر اطلاعات و لغو سفارشات انجام شده توسط مشتری خواهد بود. وجوه دریافتی از سمت کاربر به حساب ایشان واریز خواهد شد. مشتری با عضویت در سایت یا هرگونه ثبت سفارش از تمام قوانین آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش(فرم پرداخت) را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس(نشانی های اینترنتی صحیح که برای آنها سفارش انجام میپذیرد)، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مسئولیت هرگونه خطای رخ داده در ارسال سفارش برعهده شخص مشتری خواهد بود.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس(آیدی یا نشامی اینترنتی) و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و در این صورت ، در صورت وجود ملاحظات قانونی کلیه مسئولیت موجود بر عهده فرد سفارش دهنده خدمات میباشد  .

پس از ثبت سفارش و آغاز مرحله پردازش، به هیچ عنوان امکان تغییر مشخصات سفارش از جمله آدرس دریافت کنننده خدمات وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش و پرکردن فرم پرداخت نهایت دقت را داشته باشند و در صورت بروز هر گونه خطا از سوی مشتری ، مسئولیت عواقب آن متوجه مشتری خواهد بود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

 

7روز ضمانت بازگشت وجه

اگر موجودی کالای مورد سفارش به پایان رسیده باشد مشتری می تواند کالای خود را با کالای مشابه دیگر تعویض و یا درخواست استرداد مبلغ را نماید.

 

قیمت گذاری

قیمت کالاها و خدمات ارائه شده در وب سایت نسبت به قیمت های مشخص شده توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن کالا یا خدمات و یا بر اساس کالاها و خدمات مشابه در بازار تعیین می شود که احترام به حقوق مصرف کننده و مشتری مداری سیاست اصلی آن خواهد بود. قیمت کلیه کالاها با توجه به موجودی و نواسانات بازار امکان تغییر دارند. کاهش و افزایش قیمت ها به روز بوده و مشمول سفارشات قبلی از این کالا نمی شود. اگر قیمت سفارشی اشتباه بوده و یا سفارشی امکان تحویل نداشته باشدامنیت پرداز نوین حق لغو سفارش و استرداد مبلغ سفارش را خواهد داشت.

 

نمایندگی : استارت آپ امنیت پرداز نوین و بخش های زیر مجموعه آن از از جمله فروشگاه اینستاگرامر با توجه مرجعیت ارائه خدمات شبکه های اجتماعی در مواردی محدود ،اقدام به صدور مجوز نمایندگی خواهد کرد. هرگونه ارائه خدمات در این فروشگاه باید با ارائه مجوز و گواهی رسمی امنیت پرداز نوین باشد و در تمامی موارد ملزم به رعایت قوانین موضوعه درامنیت پرداز نوینخواهند بو که شرایط استفاده نیز مشمول آن خواهد بود.

 

 

قوانین خاص:

خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید چراکه این کار باعث اختلال در فرآیند انجام سفارش خواهد شد  و در این صورت امنیت پرداز نوین مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید یا هر خدمات دیگری را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید

امنیت پرداز نوین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و از پذیرش آن دسته از صفحات شبکه های اجتماعی  که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند از جمله محتواهای غی اخلاقی ،معذور است و در صورت ثبت سفارش حق لغو و ابطال سفارش برای امنیت پرداز نوین محفوظ خواهد بود

در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود

فالوور های ارائه شده توسط امنیت پرداز نوین پروفایل های واقعی هستند وطبق توضیحات محصول ضمانت شده میباشند ولی امنیت پرداز نوین  تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد

در هنگام ثبت سفارش مشتری ملزم به چک و تطبیق توضیحات مربوط به خدمات میباشد فلذا در صورت سفارش اشتباه و شروع شدن سفارش لغو آن امکان پذیر نخواهد بود.

بعد از سفارش فالوئر نگهداری فالوور ها به عهده مشتری می باشد و امنیت پرداز نوین هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد. توجه داشته باشید که بعضی از اکانت ها بلافاصله بعد از فالو، آنفالو میکنند

امنیت پرداز نوین  از اطلاعات اکانت شما و تنظیمات مربوط به اکانت شما محافظت میکند و در صورت دریافت اطلاعاتی از جانب شما از آنها فقط برای ارتباط با سرورهای اینستاگرام استفاده می کند و این اطلاعات نزد امنیت پرداز نوین محفوظ خواهند بود.

امنیت پرداز نوین برای  خدمات پشتیبانی امنیت و بازگردانی از طرف کاربر بر روی اکانت اینستاگرام وی فعالیت انجام می دهد و موارد مورد نیاز جهت رفع مشکل کاربر را انجام خواهد داد  لذا ثبت پیج اینستاگرام و ارائه اطلاعات در سایت به منزله اجازه فعالیت از سمت کاربر بر روی پیج ثبت شده وی است.

 

 

 درخواست بستن صفحات جعلی (فیک)

صفحات شخصی (Private):

 1. تمامی درخواست دهندگان محترم به عنوان هویت اصلی، مستلزم احراز هویت و انجام قوانین مذکور می باشند. در صورت عدم تشخیص هویت توسط شخص اصلی ، درخواست موردنظر انجام نخواهد شد. در صورت ثبت درخواست و عدم انجام مرحله احراز هویت، درخواست لغو و در نهایت وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.
 2. الزامیست تا ثبت درخواست توسط هویت اصلی ثبت گردد(شخصی که هویت آن را جعل کرده اند). چنانچه درخواست توسط شخص دیگری ثبت گردد، درخواست موردنظر لغو و در نهایت هزینه پرداختی عودت داده نخواهد شد.  مثلا توسط خانواده شخص ثبت گردد مانند (پدر، مادر، خواهر، برادر)
 3. کاربران موظف می باشند تا، قبل از ثبت درخواست و ارسال صفحه جعلی، تمامی قوانین و شرایط مربوطه را مطالعه نمایند. صفحه جعلی ارسالی شما مستلزم است تا یک عکس که در آن چهره شما مشخص بوده ارسال شود. (عکس هایی از زاویه پشت بدون چهره، صفحاتی که تنها اسم و فامیلی شما را جعل می کند) و تمامی شرایطی که در آن تصویری از چهره فرد به وضوح مشخص نباشد قابل قبول نخواهد بود.

 

 صفحات تجاری (Business):

 1. درخواست مستلزم است تا توسط مدیر مسئول، صاحب امتیاز شرکت، سازمان و یا صفحه اینستاگرامی به ثبت رسیده و پیگیری شود. درصورتی که شخص اول شرکت و یا صفحه شرایط مربوط را در جهت ارسال درخواست دارا نباشد درخواست می تواند تنها توسط شرکا و یا کارمندان ارشد به ثبت رسیده و پیگیری شود. در غیر این صورت سفارش پس از فرایند بررسی کردن در وضعیت معلق مانده و در صورت پیگیری درخواست توسط مدیر مسئول، سفارش برای رسیدگی و انجام به جریان درخواهد آمد.
 2. درخواست صفحاتی که خارج از قوانین کشور (جهموری اسلامی ایران) باشند انجام نگردیده و درخواست به وضعیت لغو شده در خواهد آمد.
 3. درخواست صفحاتی که به عنوان نمایندگی در یک برند خاص در حال فعالیت می باشند نمی توانند درخواست خود را در راستای جعل نمایندگی های سایر نسبت به صفحه خود، به ثبت برسانند.
 4. در صورتی که کاربر ادعا نماید صفحه مربوط جعلی است ولی پس از ثبت سفارش و بررسی کارشناسان این وب سایت، ادعا رد شود، به هیچ وجه امکان استرداد وجه وجود نخواهد داشت. دلیل عدم بازگشت وجه پرداختی این است که برای ما شفاف نبوده است که هویت اصلی و یا صفحه اصلی شما هستید.  به همین دلیل برای بررسی دقیقتر الزامی است تا به مراجع محترم قضایی مراجعه کرده و درخواست شکایت حق کپی رایت ثبت نمایید. پس از ثبت شکایت شما در این راستا، وب سایت ما با افتخار در فرایند شناسایی شخص مجرم در کمتر از چند ساعت اقدام خواهد کرد.

درخواست های جعل صفحات تجاری و یا کسب و کار الزامیست تا شامل حداقل یکی از موارد قانونی زیر باشد.

 • انتشار مطالب، پست هایی که حق کپی رایت شما را نقض میکند
 • انتشار لوگو، آرم، نشان خاص شرکت و یا سازمان
 • انتشار فیلم و یا عکس هایی که توسط شرکت و یا سازمان شما در گذشته منتشر شده است
 • کپی برداری محتوای تولید شده توسط شرکت و سازمان مانند (کپشن، بیو، اطلاعات تماس و ….)
 • استفاده از نام برند یا شرکتی که به ثبت رسیده باشد. (همراه با مدارک اثبات)

بازیابی اکانت اینستاگرام هک شده

 1. کاربر موظف است تا در هنگام ثبت سفارش اکانت در صفحه بازیابی اینستاگرام تمامی توضیحات ذکر شده را با دقت کامل مطالعه نماید. و پس از آن اقدام به ثبت و ارسال درخواست کند.
 2. کاربر موظف است که پس از ثبت سفارش و ارائه اطلاعات اینستاگرام اکانت خود به مجموعه امنیت پرداز نوین ، به هیچ وجه با مجموعه و یا شخص دیگری شروع به همکاری در جهت بازگردانی اکانت اینستاگرام مربوطه نکند. این امر باعث اختلال در فرایند بازیابی اکانت شما خواهد شد و ممکن است سفارش توسط ما انجام شود اما مجموعه دیگری ادعا نماید که مشکل شما را حل کرده است. همچنین درصورت اقدام، ارسال پیام خاص به مرکز اینستاگرام، ایمیل های پشتیبانی اینستاگرام و یا هرگونه اقدامات از نظر تخصصی، امنیت پرداز نوین موظف به استرداد وجه پرداختی شما نخواهد بود.

تمامی درخواست دهندگان جهت تایید مالکیت حساب، مستلزم به ارائه اطلاعات زیر خواهند بود.

 • آدرس ایمیلی که در هنگام ساختن اکانت استفاده شده
 • پسوورد قبلی اکانت (قبل از هک شدن و یا مشکل به وجود آمدن)
 • عدم حذف و یا Uninstall کردن اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی موبایل، پس از به وجود آمدن مشکل
3. زمان تایین شده برای بازگردانی اکانت های اینستاگرامی، به دلیل ساختار سیستم پاسخگویی تلفنی مرکز اینستاگرام، حداکثر 5 روز کاری می باشد. ولیکن امنیت پرداز نوین ، به دنبال تکمیل تمامی سفارشات ثبت شده در وب سایت به سرعت بالا است و معمولا سفارشات بازگردانی اکانت های اینستاگرامی طی 24 الی 72 ساعت انجام خواهد شد. ولیکن وب سایت امنیت پرداز نوین هیچ تعهد  و تضمین قطعی را برای تکمیل سفارش مشتریان کمتر از 5 روز کاری نخواهد داد.

بازیابی صفحات دیسیبل شده اینستاگرام:زمان بازگردانی اکانت های غیرفعال شده اینستاگرام، حداقل 24 ساعت تا حداکثر 5 روز کاری می باشد. لازم به ذکر است در شرایطی ممکن است به دلیل آپدیت (بروزرسانی اینستاگرام) برای اعمال بند جدیدی در قوانین، زمان افزایش یابد که با اطلاع قبلی به مشتری محترم، سفارش ادامه خواهد یافت.

 

تضمین امنیت صفحات اینستاگرامی

 1. کاربر موظف است پس از خریداری پکیج تمامی موارد ذکر شده در متن قرارداد موجود در فایل PDF را مطالعه نموده و  مستلزم به رعایت تمامی بند های آن باشد. در غیر این صورت، مواردی که خارج از قرارداد مذکور درخواست شود. شامل پشتیبانی توسط وب سایت امنیت پرداز نوین نخواهد شد.
 2. کاربر موظف است که پس از سپردن صفحه شخصی و یا تجاری خود در جهت تضمین امنیت توسط وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام، از ثبت سفارش و سپردن صفحه خود در وب سایت، شرکت و یا شخص دیگری اجتناب نماید. در غیر این صورت در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل فنی برای صفحه مذکور، وب سایت امنیتی و تبلیغاتی اینستاگرام هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.
 3. کاربر موظف است تا پس از انجام کلیه مراحل فوق در جهت تضمین امنیت صفحه، مجموعه ما را در قسمت “بیو” صفحه خود منشن (TAG) نماید. در صورت قرار ندادن و یا برداشتن آدرس صفحه اینستاگرامی ما از روی بیو، وب سایت امنیت پرداز نوین هیچگونه مسئولیتی را در قبال مشکلات پیش آمده نخواهد داشت.
 4. امنیت پرداز نوین موظف است تا در صورت به وجود آمدن مشکلات امنیتی برای صفحات را بررسی نموده و در صورت نیاز به پشتیبانی بر اساس ساعات کاری پاسخگو مشتریان محترم باشد.
 5.  کاربر موظف است تا  صفحه خود را به هیچ وجه در برنامه هایی مانند (افزایش فالوور، افزایش لایک، ربات های غیر قانونی و ….) ورود نکرده و به اشتراک نگذارد.
 6. پشتیبانی وب سایت امنیت پرداز نوین تنها در صورتی انجام میگردد که مشکلات پیش آمده در راستای مباحث امنیتی باشد. مشکلاتی مانند (بلاک و یا مسدودی، شادو بن، مشکلات تبلیغاتی و تمامی امور خارج از مبحث امنیتی) شامل پشتیبانی نخواهد بود و در قالب سفارش جدید با هزینه جداگانه ارائه می گردد.

 

ثبت سفارش در پیام رسان ها و یا استفاده از روش پرداخت کارت به کارت: درصورت ثبت سفارش به صورت آفلاین توسط یکی از راه های ارتباطی به غیر از وب سایت، مانند (پیام رسان ها) ثبت سفارش کاربران موظف به رعایت و تایید قوانین و ضوابط وب سایت بوده و در صورت عدم مطالعه قوانین ذکر شده، امنیت پرداز نوین هیچ تعهداتی به غیر از قوانین در شده ، نخواهد داشت.

درخواست های استرداد وجه ثبت شده از طریق تیکت پنل کاربری مشتریان، طی 12 الی 24 ساعت کاری انجام خواهد شد.

امنیت پرداز نوین موظف به واریز وجه بازگشتی تنها به اطلاعات حساب شخص صاحب اصلی سفارش بوده و به هیچ وجه وجه به اطلاعات حساب شخص دیگری بازگشت نخواهد خورد.

در هر مرحله ای و در هر توضیحاتی در صورت همپوشانی یا مغایرت با شرایط استفاده ، مفاد شرایط استفاده قابل استناد ، مورد تایید و فصل الخطاب خواهد بود.