چگونه پیج اینستاگرام هک شده خود را برگردانیم

مرکز تخصصی پشتیبانی امنیت اینستاگرام
تیم پشتیبانی امنیت اینستاگرام به اختصار با نام تجاری ®IGSST زیرمجموعه استارت آپ امنیت پرداز نوین ، در حوزه ارائه خدمات امنیت سایبر به کاربران شبکه اجتماعي اینستاگرام از سال 2014-1393 مشغول فعالیت میباشد و هم اکنون به صورت منسجم بر روی بستری هوشمند ، از امینت کاربران اینستاگرام مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنابر آخرین پروتکل های امنیت حوزه سایبر پشتیبانی خواهد کرد . رسالت امنیت پرداز نوین ، ایجاد تجربه ای امن و خوشایند ، همراه با آرامش خاطر در استفاده از شبکه های اجتماعی و تکنولوژی های روز جهانی برای هموطنان گرامی و گسترش فرهنگ امنیت در سطح کشور است. ®IGSST در تلاش است با تعهد به تسرّی انتفاع قانون مند از شبکه های اجتماعي ، امنیت داده های شخصی و اطلاعات کاربران گرامی را فراهم آورد و در بخش پیشگیری از وقوع چالش های امنیتی کاربران و مرتفع سازی این مشکلات خدمات خود را ارائه نماید.
اطلاعات بیشتر

بازگردانی سریع پیج های هک شده اینستاگرام

بازگردانی سریع پیج های هک شده اینستاگرام

در سریع ترین زمان ممکن پیح اینستاگرام هک شده یا ازدسترس خارج شده خود را برگردانید!


بدترین اتفاقی که ممکن است برای یک پیج بیفتد هک شدن اکانت توسط هکرها است. اگر اکانت اینستاگرام شما هک شده، در شرایط بحرانی قرار دارید و لازم است سریعا برای برگرداندن آن اقدام کنید. زیرا هکر می تواند با اکانت شما دست به هر کاری بزند و از این طریق اکانت اینستاگرام ، شما را به خطر بیندازد. به عنوان مثال عکس ها و فیلم های شما را ذخیره و بعد از آنها استفاده های غیر قانونی کند و یا محتوای نامناسبی را در اکانت شما منتشر کند.

 

 

چطور بفهمیم که اکانت ما هک شده است؟

هنگامی که شما به صورت ناگهانی از پیج خود خارج میشوید دو حالت ممکن است رخ داده باشد یک اینکه پیج شما هک شده باشد یا اینکه پیج شما دیسیبل شده باشد (بازگردانی پیج های اینستاگرام دیسیبل شده).

در هنگام دیسیبل شدن صفحات اینستاگرام کاربران از پیج خود اخراج میشوند و در هنگام تلاش برای ورود به صفحه خود بعد از ورود رمز و نام کاربری با پیامی از طرف اینستاگرام مبنی بر مسدود شدن دسترسی کاربر به دلیل عدم رعایت قوانین اینستاگرام مشاهده میکنند که تنها نشانه دیسیبل شدن صفحه شما میباشد.

اما زمانی که پیج شما هک میشود در اغلب اوقات به صورت خود به خودی و ناگهانی از صفحه خود خارج میشوید و در هنگام ورود به اکانت خود با پیام پسورد شما اشتباه است از سوی اینستاگرام مواجه میشوید.

در برخی از اوقات نیز ممکن است بدون خروج از اکانت صفحه شما هک شده باشد که در این صورت فورا نیاز به بازدید یک متخصص دارد تا دسترسی هکر ها به صفحه شما را محدود کرده و پیج شما را ایمن کند.

در بعضی از موارد نیز به دلیل فراموش کردن رمز عبور از سوی خود کاربران  ، دسترسی خود را به اکانت خود از دست میدهند که میتوانند در پایان همین صفحه برای بازیابی مجدد دسترسی خود اقدام نمایند.

 

چگونگی بازیابی (بازگردانی) اکانت اینستاگرام

چنانچه در فرایند ورود به اکانت خود در اینستاگرام دچار مشکل شده اید، می توانید اکانت اینستاگرام هک شده و یا از دسترس خارج شده خود را در جهت رفع مشکل فوق به متخصصان IGSST بسپارید.
IGSST طی مدت زمانی بسیار کوتاه اقدام به بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده شما خواهد کرد.

چه صفحاتی را در اینستاگرام بازگردانی خواهیم کرد؟

حساب های بازیابی شده توسط ما در اینستاگرام شامل اکانت هایی می شود که از دسترس خارج شده اند. عدم دسترسی در اینستاگرام می تواند شامل: فراموشی رمز عبور ، هک شدن اکانت ، گم شدن گوشی موبایل و هرگونه مشکلی که باعث عدم دسترسی اکانت اینستاگرام شما شود.

 

پس از ثبت سفارش، فرایند بازگردانی اکانت اینستاگرام شما به چه زمانی نیاز خواهد داشت؟

پس از ثبت سفارش و درخواست و همچنین پرداخت هزینه مذکور به صورت آنلاین در درگاه پرداخت اینترنتی، کارشناسان IGSST سفارش شما را بررسی و نتیجه نهایی، طی حداقل 1 ساعت تا حداکثر 5 روز اعلام خواهد شد.

کارشناسان ما از ده دقیقه الی 12 ساعت پس از ثبت سفارش به جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، با شما ارتباط برقرارخواهند کرد فلذا در هنگام ثبت سفارش در فرم پرداخت اطلاعات تماس صحیح و کامل خود را وارد نمایید.

 

در چه شرایطی اکانت اینستاگرام هک شده شما، بازگردانی نخواهد شد؟

توجه نمایید در صفحه پیش نیاز ثبت سفارش بازگردانی پیج اینستاگرام هک شده ، موارد مورد نیاز اولیه ای تعیین شده است که به عنوان پیش نیاز محسوب میشوند و در صورت عدم دسترسی به اطلاعات مذکور قادر به ثبت سفارش نخواهید بود. لذا در صورت عدم دسترسی به یکی از اطلاعات پیشنیاز، با پشتیبانی ما ارتباط برقرار نمایید تا راهنمایی های لازم پیش از انجام سفارش صورت بگیرد .

چنانچه اطلاعات پیشنیاز در دسترس کاربر نبوده و اقدام به ثبت سفارش نماید ، طبق قوانین و ضوابط وب سایت، سفارش شما لغو و مبالغ پرداختی عودت داده خواهد شد.

 

بازگردانی اکانت شما در ابتدا و پرداخت هزینه سفارش پس از انجام کار ممکن خواهد بود؟

افراد بسیاری پس از ثبت درخواست در جهت بازگردانی اکانت اینستاگرام، فرایند پیگیری سفارش خود را ادامه نداده و این مسئله بارها باعث ضرر و زیان هایی در  مجموعه شده است. از این رو امکان انجام سفارش در ابتدا و دریافت مبلغ فوق در پایان کار ممکن نخواهد بود. ناگفته نماند، افرادی در شبکه های اجتماعی در حال فعالیت می باشند که شعار اصلی کاریشان پرداخت هزینه خدمات پس از انجام کار می باشد. این افراد درآمد خود را با فروش اکانت شما کسب خواهند کرد! در ابتدا هیچ هزینه ای را از شما درخواست نکرده و با اطلاعاتی که از شما دریافت می نمایند قادر به بازگردانی اکانت خواهند بود. همچنین پس از بازگردانی و دریافت اکانت اینستاگرام شما، نتیجه نهایی را منفی اعلام می نمایند! جالب است بدانید افرادی هم در این میان گزارش شده اند که در ابتدا یک هزینه اندک دریافت نموده و در نهایت، هم صاحب پول شما و هم صاحب اکانت شما خواهند شد! اما برای کاربران گرامی جای نگرانی ندارد چراکه تمامی خدمات IGSST دارای ضمانت بازگشت وجه بوده و در صورت عدم موفقیت برای بازگشت صفحه مبالغ پرداختی حداکثر در طول مدت 24-72 ساعت به حساب مشتریان عودت داده خواهد شد.

 

چطور به وب سایت شما اعتماد کنیم؟

IGSST به عنوان یکی از زیر مجموعه های استارت آپ امنیت پرداز نوین ، معتبر ترین مرکز تخصصی خدمات پشتیبانی امنیت اینستاگرام در کشور میباشد که از مراجع مختلف در کشور دارای گواهی و تاییدیه میباشد.

هم اکنون میتوانید با مراجعه به صفحه ضمانت خرید شما از IGSST تمامی مجوزات IGSST  را مشاهده و استعلام نمایید. IGSST یک برند معتبر در حوزه فناوری اطلاعات است که کاربران گرامی میتوانند با اطمیمنان خاطر کامل سفارشات خود را در این مجموعه ثبت نمایند.

همچنین یکی از راه های استعلام وب سایت های اینترنتی مراجعه به وب سایت پلیس فتا میباشد.

 

در هنگام ثبت سفارش، مستلزم پرداخت کل هزینه خدمات می باشید؟

 بله. هزینه تعیین شده برای خدمات “بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام” نیازمند پرداخت به صورت یکجا می باشد.

 

IGSST همواره در تلاش است تا با افزایش سطح امنیتی کاربران از هرگونه سوء استفاده جلوگیری نماید. سفارشات تمامی مشتریان محترم، با بالاترین کیفیت ممکن و هزینه اندک انجام خواهد شد. تعرفه هزینه بازگردانی اکانت اینستاگرام 200,000 تومان می باشد که میتوانید با مراجعه به انتهای همین صفحه و پس از آن با کلیک کردن بر روی گزینه “ثبت سفارش” اقدام به ثبت سفارش نمایید.

 

 قبل از خرید حتما راهنمای خرید و پیش نیاز ثبت سفارش بازگردانی پیج اینستاگرام هک شده را مطالعه نمایید

در هر مرحله از فرآبند سفارش میتوانید با پشتیبانی آنلاین فروشگاه ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی کارشناسان پشتیبانی IGSST استفاده نمایید.

 

 


برای ثبت سفارش این سرویس کلیک نمایید

 

 

 

  

پاسخگویی و انجام سفارشات در چه بازه زمانی انجام میپذیرد؟ کاربران گرامی میتوانند در 7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز سفارشات خود را ثبت نمایند . با توجه به اینکه در برخی از سفارشات زمان برای کاربران بسیار حیاتی بوده و  هرچه سریعتر تمایل به انجام این سفارشات دارند ،میتوانند با ارسال پیام به پشتیبانی آنلاین درخواست خود را ثبت نموده تا در صورت امکان در اولویت بررسی یا انجام قرار بگیرد. کارشناسان ما با توجه به شرایط کاری از 10 دقیقه الی 12 ساعت ، پس از تکمیل فرآیند خرید برای انجام سفارش و اقدامات لازم با شما ارتباط برقرار میکنند. در هر مرحله از انجام سفارش مشتریان گرامی میتوانند با برقراری ارتباط با پشتیبانی آنلاین IGSST ملاحظات خود را ثبت کرده و به کارشناسان ما منتقل نمایند تا سفارشات در بهینه ترین حالت ممکن و در نهایت رضایت مشتریان گرامی به انجام برسد.