حذف فیک پیج ها و صفحات جعلی اینستاگرام

مرکز تخصصی پشتیبانی امنیت اینستاگرام
تیم پشتیبانی امنیت اینستاگرام به اختصار با نام تجاری ®IGSST زیرمجموعه استارت آپ امنیت پرداز نوین ، در حوزه ارائه خدمات امنیت سایبر به کاربران شبکه اجتماعي اینستاگرام از سال 2014-1393 مشغول فعالیت میباشد و هم اکنون به صورت منسجم بر روی بستری هوشمند ، از امینت کاربران اینستاگرام مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنابر آخرین پروتکل های امنیت حوزه سایبر پشتیبانی خواهد کرد . رسالت امنیت پرداز نوین ، ایجاد تجربه ای امن و خوشایند ، همراه با آرامش خاطر در استفاده از شبکه های اجتماعی و تکنولوژی های روز جهانی برای هموطنان گرامی و گسترش فرهنگ امنیت در سطح کشور است. ®IGSST در تلاش است با تعهد به تسرّی انتفاع قانون مند از شبکه های اجتماعي ، امنیت داده های شخصی و اطلاعات کاربران گرامی را فراهم آورد و در بخش پیشگیری از وقوع چالش های امنیتی کاربران و مرتفع سازی این مشکلات خدمات خود را ارائه نماید.
اطلاعات بیشتر

بستن صفحات جعلی اینستاگرام

بستن صفحات جعلی اینستاگرام

 

 

صفحات جعلی که به نام شما ساخته شده است را در کمترین زمان ممکن حذف کنید !

یکی از چالش های امنیتی کاربران در شبکه های اجتماعی ، ایجاد فیک پیج ها و صفحات جعلی به نام  کاربران و بدون اطلاع آنان میباشد.  این صفحات که با هویت مجعول و به نام شما در شبکه های اجتماعی ساخته شده اند اهداف مختلفی را دنبال میکنند. 

اذیت و آزار ، سواستفاده جهت کلاه برداری ، اخاذی یا حتی سواستفاده جهت جذب فالور ، لایک و بازدید و موارد اینچنینی معمولا اهدافی هستند که شخص جعل کننده به واسطه آنها دست به ایجاد صفحات جعلی یا استفاده از تصاویر ،نام یا اطلاعات شما در این صفحات  میکند.

اینکار معمولا توسط افرادی که به اطلاعاتی از شما از قبیل تصاویر ، اطلاعات هویتی ، آدرس ها و سایر اطلاعات شما دسترسی دارند ساخته میشوند . در مواردی این صفحات جعلی از دید صاحب اثر و اطلاعات پنهان باقی میماند و در مواردی نیز کاربران از وجود این صفحات مطلع میشوند .

در برخی از موارد نیز اطلاعاتی از شما مانند عکس ها ، صفحات چت ، اطلاعات هویتی یا این قبیل موارد در پست هایی در این شبکه ها به اشتراک گذاشته میشوند.

 

 

 اما در صورت مواجهه با این صفحات چه کاری میتوان انجام داد ؟

 ساخت صفحات جعلی ، جعل عنوان و سواستفاده از اطلاعات شخصی در فضای مجازی بر خلاف موازین قانونی کشور و پلتفرم های اجتماعی مختلف است و سازوکارهای مختلفی برای پیگیری یا مقابله با این قبیل رفتار در فضای مجازی تعبیه شده که کاربران میتوانند از راه های مختلف اقدام به پیگیری نمایند.

یکی از خدمات دائمی تیم پشتیبانی امنیت اینستاگرام IGSST در هنگام بروز چنین مواردی بستن صفحات جعلی و فیک پیج ها برای جلوگیری از سواستفاده بیشتر این صفحات در شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام میباشد . IGSST آمادگی دارد سفارش های کاربران در این خصوص را به انجام برساند و از بروز مشکلات ثانویه برای کاربران جلوگیری نماید.

فرآیند حذف صفحات جعلی اینستاگرام طبق پروتکل اختصاصی IGSST در پروسه ای بهینه برای اخذ پاسخ سریع تر و با درصد موفقیت بیشتر انجام میپذیرد. معمولا حذف صفحات جعلی یا فیک پیج ها از طریق احراز هویت در شبکه های اجتماعی قابل انجام است و بنابر پروتکل های اختصاصیIGSST اکثریت قریب به اتفاق این صفحات در کمترین زمان ممکن امکان حذف دارند بنابر این توصیه ما این است در اولین فرصت به جهت جلوگیری از سواستفاده بیشتر یا بروز عواقب جدی تر به ثبت سفارش حذف این صفحات اقدام نمایید. کاربران گرامی میتوانند در صورت نیاز به پشتیبانی IGSST از طریق ثبت سفارش در انتهای این مطلب ، به پیگیری این صفحات از طریق IGSST اقدام نمایند.

 

در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر با بخش پشتیبانی ما ارتباط برقرار نمایید.

 

 

 قبل از خرید حتما  راهنمای خرید  را مطالعه نمایید

در هر مرحله از فرآیند سفارش میتوانید با پشتیبانی آنلاین فروشگاه ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی کارشناسان پشتیبانی IGSST استفاده نمایید.  

 برای ثبت سفارش این سرویس کلیک نمایید.

 

 

 

 

پاسخگویی و انجام سفارشات در چه بازه زمانی انجام میپذیرد؟ کاربران گرامی میتوانند 7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز سفارشات خود را ثبت نمایند . با توجه به اینکه در برخی از سفارشات زمان برای کاربران بسیار حیاتی بوده و  هرچه سریعتر تمایل به انجام این سفارشات دارند ،میتوانند با ارسال پیام به پشتیبانی آنلاین درخواست خود را ثبت نموده تا در صورت امکان در اولویت بررسی یا انجام قرار بگیرد. کارشناسان ما با توجه به شرایط کاری از 10 دقیقه الی 12 ساعت ، پس از تکمیل فرآیند خرید برای انجام سفارش و اقدامات لازم با شما ارتباط برقرار میکنند. در هر مرحله از انجام سفارش مشتریان گرامی میتوانند با برقراری ارتباط با پشتیبانی آنلاین IGSST ملاحظات خود را ثبت کرده و به کارشناسان ما منتقل نمایند تا سفارش در بهینه ترین حالت ممکن و در نهایت رضایت مشتریان گرامی به انجام برسد.