فعال سازی Google Authenticator در اینستاگرام

مرکز تخصصی پشتیبانی امنیت اینستاگرام
تیم پشتیبانی امنیت اینستاگرام به اختصار با نام تجاری ®IGSST زیرمجموعه استارت آپ امنیت پرداز نوین ، در حوزه ارائه خدمات امنیت سایبر به کاربران شبکه اجتماعي اینستاگرام از سال 2014-1393 مشغول فعالیت میباشد و هم اکنون به صورت منسجم بر روی بستری هوشمند ، از امینت کاربران اینستاگرام مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنابر آخرین پروتکل های امنیت حوزه سایبر پشتیبانی خواهد کرد . رسالت امنیت پرداز نوین ، ایجاد تجربه ای امن و خوشایند ، همراه با آرامش خاطر در استفاده از شبکه های اجتماعی و تکنولوژی های روز جهانی برای هموطنان گرامی و گسترش فرهنگ امنیت در سطح کشور است. ®IGSST در تلاش است با تعهد به تسرّی انتفاع قانون مند از شبکه های اجتماعي ، امنیت داده های شخصی و اطلاعات کاربران گرامی را فراهم آورد و در بخش پیشگیری از وقوع چالش های امنیتی کاربران و مرتفع سازی این مشکلات خدمات خود را ارائه نماید.
اطلاعات بیشتر

فعال سازی Google Authenticator در اینستاگرام

فعال سازی Google Authenticator در اینستاگرام

با فعال سازی Google Authenticator در اینستاگرام، امنیت اکانت خود را ارتقا دهید!

 

فعال‌سازی ورود دو مرحله‌ای در اینستاگرام، یکی از مهم‌ترین موارد برای احراز هویت جهت دسترسی به حساب‌های کاربری محسوب می‌شود. براساس این آموزش، می‌توانید با فعال‌سازی احراز هویت دو مرحله‌ای از طریق برنامه‌های احراز هویت مانند گوگل آتنتیکیتور «Google Authenticator»، امنیت حساب کاربری خودتان را ارتقاء داده و تا حد ممکن از هک شدن آن پیشگیری کنید. مزیت استفاده از برنامه‌های احراز هویت برای ورود دو مرحله‌ای نسبت به شیوه‌های منسوخ شده، مانند استفاده از پیامک در این است که امکان شنود مخابراتی از میان برداشته می‌شود.

 

۱- برای شروع ابتدا باید اپلیکیشن Google Authenticator را نصب کنید.

برای دانلود اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

دانلود نسخه اندروید
دانلود نسخه IOS

۲- وارد منوی تنظیمات اینستاگرام شوید.

 

۳- از منوی تنظیمات گزینه two-factor authentication  را انتخاب کنید.

 

 

۴- گزینه Authentication App را فعال کنید.

۵- در مرحله بعد صفحه زیر ظاهر می شود و با زدن گزینه YES شما تایید می کنید که ورود ۲ مرحله گوگل برای اکانت شما فعال شود

۶- همانند تصویر، در صفحه زیر Next را بزنید. در مرحله بعد شما باید کد ۶ رقمی را که از اپلیکیشن Google Authenticator میتوانید بگیرید را وارد کنید تا اینستاگرام مطمئن شود که مراحل بدرستی انجام شده است.

 

۷- در نهایت با دیدن پیام Two-Factor Authentication is on یعنی کار با موفقیت انجام شده است.

 

چند نکته: از کارکتر فارسی برای وارد کردن اعداد استفاده نکنید.

مراحل در اندروید با اندکی تغییر شبیه به تصاویر فوق می باشد.