خدمات ویژه IGSST.IR

مرکز تخصصی پشتیبانی امنیت اینستاگرام
تیم پشتیبانی امنیت اینستاگرام به اختصار با نام تجاری ®IGSST زیرمجموعه استارت آپ امنیت پرداز نوین ، در حوزه ارائه خدمات امنیت سایبر به کاربران شبکه اجتماعي اینستاگرام از سال 2014-1393 مشغول فعالیت میباشد و هم اکنون به صورت منسجم بر روی بستری هوشمند ، از امینت کاربران اینستاگرام مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و بنابر آخرین پروتکل های امنیت حوزه سایبر پشتیبانی خواهد کرد . رسالت امنیت پرداز نوین ، ایجاد تجربه ای امن و خوشایند ، همراه با آرامش خاطر در استفاده از شبکه های اجتماعی و تکنولوژی های روز جهانی برای هموطنان گرامی و گسترش فرهنگ امنیت در سطح کشور است. ®IGSST در تلاش است با تعهد به تسرّی انتفاع قانون مند از شبکه های اجتماعي ، امنیت داده های شخصی و اطلاعات کاربران گرامی را فراهم آورد و در بخش پیشگیری از وقوع چالش های امنیتی کاربران و مرتفع سازی این مشکلات خدمات خود را ارائه نماید.
اطلاعات بیشتر

خدمات ویژه IGSST.IR

خدمات ویژه  IGSST.IR

با توجه به گستردگی مشکلات و نیاز ها در بحث حوزه امنیت سایت IGSST.IR درصدد برآمده است با ارائه خدمتی نو در راستای رفع نیاز هموطنان گرامی گام بردارد.

هرگونه سرویس و خدماتی که خارج از 5 سرویس اصلی سایت هستند در درسته بندی سرویس های ویژه IGSST قرار میگیرند.

 

خدمات اصلی  IGSST:

.
سرویس های ویژه IGSST خدماتی هستند که در قالب این 4 سرویس قابل انجام نباشند بنابر این نیاز هست تا پس از انجام مشاوه با تیم پشتیبانی آنلاین IGSST و تعیین نقشه راه انجام سفارش و تعیین هزینه انجام سفارش ثبت سفارش انجام پذیرد.
هزینه سرویس های ویژه از قبل مشخص نبوده و باتوجه به سه شاخص زمان ، تخصص و زیرساخت یا ابزاری که برای آن صرف میشود هزینه نهایی محاسبه میگردد. تیم پشتیبانی دخل و تصرفی در افزایش یا کاهش هزینه سفارش ها نداشته و تنها در قالب پروتکل های از پیش ارائه شده توسط واحد مدیریت IGSST هزینه سفارش را محاسبه و اعلام مینماید.

 قابل ذکر است خدمات ویژه همچون تمامی خدمات ارائه شده در IGSST.IR داران ضمانت ۷ روز بازگشت وجه میباشد.

 

پس از دریافت مشاوره و تعیین هزینه سفارس از ثبت سفارش سفارش خود را ثبت نمایید.

 

 

 

نکات ثبت سفارش خدمات ویژه:

  •  در این سفارش مبلغ  سفارش باید توسط مشتری و بر اساس هزینه اعلام شده توسط پشتیبانی وارد شود.
  •  ثبت نام و نام خانوادگی صحیح در فرم پرداخت  الزامی است در غیر این صورت سفارش لغو خواهد شد.
  •  ثبت شماره تلفن همراه صحیح در فرم پرداخت  الزامی است در غیر این صورت سفارش لغو خواهد شد.
  •  ثبت توضیح کامل و شرح سفارش در فرم پرداخت الزامی است در غیر این صورت سفارش لغو خواهد شد.

 

 

پاسخگویی و انجام سفارشات در چه بازه زمانی انجام میپذیرد؟ کاربران گرامی میتوانند 7 روز هفته 24 ساعت شبانه روز سفارشات خود را ثبت نمایند . با توجه به اینکه در برخی از سفارشات زمان برای کاربران بسیار حیاتی بوده و  هرچه سریعتر تمایل به انجام این سفارشات دارند ،میتوانند با ارسال پیام به پشتیبانی آنلاین درخواست خود را ثبت نموده تا در صورت امکان در اولویت بررسی یا انجام قرار بگیرد. کارشناسان ما با توجه به شرایط کاری از 10 دقیقه الی 12 ساعت ، پس از تکمیل فرآیند خرید برای انجام سفارش و اقدامات لازم با شما ارتباط برقرار میکنند. در هر مرحله از انجام سفارش مشتریان گرامی میتوانند با برقراری ارتباط با پشتیبانی آنلاین IGSST ملاحظات خود را ثبت کرده و به کارشناسان ما منتقل نمایند تا سفارش در بهینه ترین حالت ممکن و در نهایت رضایت مشتریان گرامی به انجام برسد.